Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej kobiety i każdego mężczyzny.

Każdy w tym dniu chce wyglądać wyjątkowo i pięknie.Dlatego, warto do tego dnia się odpowiednio przygotować, także pod względem wyglądu swojego ciała. Warto zadbać o odpowiednia wagę i kondycję ciała, które dzięki temu będzie się mogło prezentować w wyjątkowy sposób.

Jak pozbyć się zbędnych kilogramów?

Należy pamiętać, aby przed ślubem nie decydować się na radykalne diety, które pomogą nam szybki zrzucić zbędne kilogramy, ale i równie szybko powrócą, czego byśmy nie chcieli. Poza tym, mogą one nieść za sobą również różnego rodzaju skutki uboczne, które mogą być niezwykle uciążliwe w późniejszym życiu. Jeśli odpowiednio wcześnie zaczniemy tracić zbędne kilogramy, będziemy mogli uzyskać trwały efekt, o jaki nam chodziło. Poza tym, taki efekt będzie się mógł utrzymywać przed długi czas. Warto przede wszystkim zmienić swój styl odżywiania, na bardziej zdrowy. Jeśli dieta zostanie połączona z aktywnością fizyczną, na pewno uzyskamy efekty o które nam chodzi.

Posiłki

Zdania odnośnie stałych godzin przyjmowania posiłków są podzielone. Jedni dietetycy uważają, że konieczne jest przyjmowanie posiłków, inni nie przywiązują do tego wagi. Istotne jest, aby jeść śniadanie nie później niż na godzinę po wstaniu z łóżka. Należy pamiętać, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Daje nam energię na resztę dnia. Powinno być pełnowartościowe. Warto pozostałe posiłki rozłożyć równomiernie po 3-4 na dzień. Najwięcej powinniśmy zjeść do 15, a później już ograniczać ilość spożywanych posiłków. Ostatni posiłek powinien zostać zjedzony najpóźniej na 3 godziny przed snem.

Jakich produktów unikać?

Przede wszystkim, z naszej diety powinny zniknąć węglowodany. Słodycze w dużych ilościach są naprawdę zgubne. Kaloryczne są również soki owocowe, które są często nadużywane przez osoby będące na diecie. Na pewno z naszej diety powinny również zniknąć chrupki, chipsy, paluszki i orzeszki. Warto z diety wyłączyć również tłuste mięsa i wędliny. Nie powinniśmy jeść salami, parówek, kiełbasy oraz pasztetów.