Wielu mężczyzn posiada kompleks związany ze zbyt małym rozmiarem penisa. Boją się, że nie będą w stanie w skuteczny sposób zaspokoić potrzeb seksualnych swojej partnerki. Wielu zadaje sobie pytanie czy w ogóle można powiększyć penisa? Okazuje się że problem ten jednak można pokonać poprzez wykonywanie ćwiczeń na powiększenie penisa. Długość penisa zależy głównie od predyspozycji genetycznych a nawet etnicznych, co nie zmienia faktu że możemy mieć wpływ na rozwój tego jakże ważnego organu.

Czy można powiększyć penisa – Przygotowanie do ćwiczeń

Należy pamiętać, że warto wykonywać ćwiczenia, które zlecane są przez seksuologa. Dzięki temu, nie zaszkodziły swoim genitaliom i faktycznie będą mogły one zostać powiększone. Zanim przystąpimy do takich ćwiczeń, musimy się w odpowiedni sposób przygotować. Należy zmierzyć swojego członka w stanie zwiotczałym i w stanie erekcji. Dzięki temu, będziemy mogli później kontrolować proces zmian zachodzących w penisie. Przed ćwiczeniami, należy posmarować penisa środkiem nawilżającym, aby na jego powierzchni nie powstały otarcia. To czy można powiększyć penisa zależy w dużej mierze od naszego nastawienia bo to ono daje nam silę do regularnych i pełnych ćwiczeń.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Warto przyjrzeć się kilku ćwiczeniom na powiększenie penisa które mogą mei tylko poprawić długość penisa ale też i zwiększyć jego obwód. Poniżej przedstawione są jednej z lepszych ćwiczeń które warto dla spotęgowania efektu uzupełnić o suplementy diety na powiększenie penisa które na pewno nam nie zaszkodzą a zdecydowanie pomogą, a odpowiedź na pytanie czy można powiększyć penisa stanie nam się bardzo bliska.

Należy chwycić główkę penisa w stanie spoczynku i łagodnie ją rozciągnąć. Należy pamiętać, aby tę czynność wykonywać delikatnie, aby nie sprawiać sobie bólu. Rozciągać należy główkę przez 15 sekund. Należy następnie puścić i powtórzyć tą czynność kilkukrotnie. Po rozciąganiu, należy wstrząsnąć penisem, aby doprowadzić do prawidłowego krążenia krwi w penisie. Takie ćwiczenie należy wykonywać codziennie, a najlepiej kilka razy dziennie. Podczas tego ćwiczenia nie jest konieczne stosowanie żadnych środków nawilżających.

Kolejnym ćwiczeniem jest poruszanie penisem podczas erekcji. Należy robić to kilka razy w różnych kierunkach. Można również napisać i rozluźniać mięśnie odbytu. Można również ćwiczenia wykonywać w trakcie półerekcji. Wtedy do takich ćwiczeń należy wykorzystać środek nawilżający. Należy chwycić członek od góry kciukiem i palcem wskazującym i przesuwać po nim dłonią w taki sposób, jaki jest charakterystyczny dla dojenia. Następnie należy zmienić rękę i wykonywać takie ćwiczenie po 5 minut na każdą rękę. Należy uważać, ponieważ podczas takich ćwiczeń może dojść do wtrysku. Jeśli będziemy czuli zbliżający się wytrysk, należy przestać i odczekać chwilę, gdy wszystko wróci do normy.

Zadając sobie pytanie czy można powiększyć penisa musimy mieć na uwadze aspekt genetyczny ale głównie psychiczny. Silna wola i systematyczność ćwiczeń pozwolą nam szybko i trwale powiększyć penisa o kilka dobrych centymetrów czym na pewno poprawimy sobie i swojej partnerce nastrój. Ćwiczenia na powiększanie penisa warto również uzupełnić o suplementy diety które bardzo często odnoszą świetne efekty a w połączeniu z ćwiczeniami efekt zdecydowanie się potęguje.