Wybranie odpowiednich gadżetów erotycznych wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka, dlatego też osoby początkujące mogą szybko się pogubić. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie warto wybrać gadżety erotyczne na sam początek.

Dildo dla początkującej

Realistyczne dildo można używać na bardzo wiele sposobów, dlatego też w dzisiejszych czasach cieszą się tak wielkim zainteresowaniem wśród młodszych i starszych kobiet. W pierwszej kolejności warto postawić na dilda do stymulacji punktu G, które charakteryzują się nietypowym wygięciem. To właśnie oryginalny kształt sprawia, że zabawa tymi akcesoriami jest bardzo prosta i komfortowa. Nie ma nic przyjemniejszego dla kobiety niż drażnienie punktu G.

Dilda realistyczne

Realistyczne dildo jak sama nazwa wskazuje wygląda jak prawdziwy członek. Podczas użytkowania tych gadżetów można uzyskać identyczne wrażenia, jak w przypadku prawdziwego członka. Największą zaletą realistycznego dilda jest oczywiście nieograniczony czas przydatności do użycia. Kobiety, które uwielbiają długie igraszki powinny jak najszybciej postawić na tego typu gadżet.

Dilda analne

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na dilda analne, które są wykorzystywane nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn. Dilda anale są o wiele mniejsze niż dilda, które wykorzystuje się do zabaw waginalnych. Godne uwagi są przede wszystkim dłuższe modele, którymi będzie można pobawić się samodzielnie. Dla własnego bezpieczeństwa warto zakupić dilda analne, które mają podstawkę, która uniemożliwi wchłonięcie całego gadżetu erotycznego przez anus.

Dilda dla par

W bardzo wielu sklepach erotycznych można znaleźć także wibrator dla dwojga, który jest o wiele dłuższy od klasycznych modeli. Dilda tego typu zwieńczone są dwiema identycznymi aktywnymi końcówkami. Godne uwagi są bardzo giętkie modele, które można wykorzystać także do podwójnej penetracji. Wybierając dilda pamiętać należy zawsze o odpowiednim nawilżeniu.

Polecamy: Sklep erotyczny online Mypleasure.pl