Seks oralny przez wielu mężczyzn uznawany jest za najbardziej erotyczne przeżycie intymne, a odczucia, które mu towarzyszą sprawiają, że niejednokrotnie to właśnie powszechnie nazywany „robieniem loda” wygrywa z klasycznym stosunkiem. Jednak niezależnie od tego, jak wielką przyjemność stosunek oralny daje mężczyznom kobiety nie zawsze reagują entuzjazmem na taką formę pieszczot.

Choć z roku na rok Polacy stają się coraz bardziej wyzwoleni w kwestiach łóżkowych tak kobiety w dalszym ciągu stronią od seksu oralnego. W dużej mierze wpływ na to mają przekazywane z pokolenia na pokolenie wartości, które niejednokrotnie w istotny sposób odstają od realiów. Wiele kobiet od młodości uczonych jest o niestosowności niektórych zachowań, co może rzutować na jakość późniejszego pożycia a Jak namówić dziewczynę do zrobienia loda w takiej sytuacji może być bardzo kłopotliwe.

vigrafastJak namówić dziewczynę na seks oralny?

Choć wydawać by się mogło, że przekonanie dziewczyny do stosunku oralnego nie jest niczym trudnym, to w rzeczywistości wielu mężczyzn ma z tym problemy. Jednym z powodów jest to, że seks w dalszym ciągu jest tematem tabu. Tymczasem z odpowiednim podejściem może się okazać, że Jak namówić dziewczynę do zrobienia loda jest naprawdę proste.

Należy pamiętać że kobiety podchodzą do tych spraw zupełnie inaczej niż mężczyźni i musimy uszanować ich wszystkie ograniczenia które mogą występować. Niemniej jednak często pierwsze próby sprawiają że pierwsze negatywne odczucia i skojarzenia znikają i wpisujemy ten element życia seksualnego do stałej pozycji na naszej liście.

Jak namówić dziewczynę do zrobienia loda? Przede wszystkim nie naciskaj

Największy błąd jaki można zrobić podczas próby przekonania dziewczyny do zrobienia loda to naciskanie na nią. Ciągłe westchnienia i powracanie do tematu sprawi, że Twoja partnerka będzie odczuwała coraz silniejszą frustrację i brak zrozumienia z Twojej strony. Nawet jeśli zdecyduje się sprawić Ci rozkosz to z pewnością nie będzie to takie samo uczucie, jak w przypadku gdyby zdecydowała się samodzielnie.

Obserwuj i rozmawiaj

Najszybszą i zdecydowanie najskuteczniejszą metodą jak namówić dziewczynę do zrobienia loda, by namówić partnerkę na stosunek oralny jest po prostu rozmowa. Warto porozmawiać z dziewczyną o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Aby zwiększyć skuteczność rozmowy należy wybrać odpowiednią porę, gdy dziewczyna jest w dobrym nastroju. Rozpoczynając rozmowę bezpośrednio po stosunku Twoja partnerka może odebrać to jako krytykę, a to nie wróży nic dobrego. Zamiast tego podczas wieczornej rozmowy z ukochaną powiedz jej o tym, jak wielką przyjemność sprawia Ci taka forma pieszczot proponując przy tym, spróbowanie czegoś nowego, w celu podniesienia temperatury w łóżku.

 

Poprowadź ją

Jeżeli nie potrafisz się zdobyć na swobodną rozmowę i dalej zastanawiasz się, jak namówić dziewczynę na zrobienie loda możesz wypróbować inną metodę, która mimo iż nie gwarantuje pełnej skuteczności jest warta wypróbowania. Przekonanie stałej partnerki będzie zacznie prostsze. Znając jej temperament wiesz na jak dużo możesz sobie pozwolić tak by jej nie urazić, a Jak namówić dziewczynę do zrobienia loda bywa bardzo krępujące i trudne dla samego mężczyzny.

Jak więc namówić dziewczynę na stosunek oralny? Przede wszystkim zadbaj o odpowiednią atmosferę. Rozgrzej partnerkę, z pewnością nie będzie chciała pozostać Ci dłużna. Gdy już zacznie Cię całować szepnij jej żeby zeszła niżej, aż w końcu trafi tam gdzie pragniesz. Możesz również delikatnie zmieniać pozycję tak by dotarła do penisa.

Dbaj o higienę

Jeśli Twoja partnerka wcześniej robiła Ci loda jednak z czasem zrezygnowała zastanów się, czy problem nie leży po Twojej stronie. W przypadku seksu oralnego higiena odgrywa szczególnie ważną rolę. Partnerka aby nie urazić mężczyzny nie powiedziała mu o nieprzyjemnym zapachu towarzyszącym stosunkowi, co spowodowało jego frustracje. Nie wiedząc czemu dziewczyna przestała robić mu loda zaczął na nią naciskać co powodowało u niej rosnące zniechęcenia. Takie niekończące się błędne koło może powodować konflikty, które nie wyjaśniane mogą prowadzić nawet do rozstania, tym samym ponownie wracamy do punktu pierwszego – rozmowy.

Unikaj błędów

Wielu mężczyzn uważa, że seks oralny jest swego rodzaju transakcją wymienną. Jeżeli dziewczyna robi loda otrzyma w zamian minetkę. Jednak działanie takie jest skrajnie egoistyczne. Należy uświadomić sobie, że seks to nie tylko branie przyjemności, ale również jej dawanie. Zamiast więc „karać” swoją dziewczynę warto po prostu właściwie ją zachęcić.

Przekonanie partnerki do seksu oralnego wielu mężczyznom wydaje się niemal niemożliwe. Jednak w rzeczywistości problem tkwi nie w partnerkach, a w metodach które stosują, aby zachęcić ją do loda. Tym czasem zamiast ciężko wzdychać i stale opowiadać o tym jakie igraszki chcielibyśmy wprowadzić należy działać. Zacznij powoli od wprowadzania nowych pozycji w łóżku. Zrywając z rutyną sprawisz, że również Twoja dziewczyna się ośmieli oferując Ci najlepszego loda jakiego kiedykolwiek miałeś. Teraz zadając sobie pytanie „Jak namówić dziewczynę do zrobienia loda?” będziesz wiedział jak sparwić by na pewno chętniej Twoja dziewczyna to chciała zrobić i nawet to polubiła.