Techniki masażu erotycznego pozwalają partnerom zbliżyć się do siebie i jeszcze bardziej wzbogacić doznania erotyczne odczuwane w sypialni.

Masaż erotyczny

Masaż erotyczny jest również szansą na zaplanowanie całkiem ciekawej i sensualnej gry wstępnej, która dla obojga partnerów będzie przyjemna. Tak naprawdę do wykonania masażu nie potrzeba wiele miejsca. Wystarczy tylko wygodne łóżko, na którym można będzie się rozłożyć. Tego czego potrzebujemy do wykonania masażu erotycznego to przede wszystkim chęci i pomysłowości. Trzeba do takiego masażu się odpowiednio przygotować, aby można było stworzyć dobrą atmosferę. Przede wszystkim, należy wyłączyć telefon, aby nikt nam w takim masażu nie przeszkadzał. Warto stworzyć w pokoju intymną atmosferę poprzez przygaszenie światła. Poza tym, warto również zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną, która idealnie będzie podsycała nastrój panujący w pokoju. Jeśli chodzi o strój, to warto zaplanować taki, w którym będziemy mogli czuć się komfortowo. Na przykład jakąś seksowną bieliznę czy inne tego typu rzeczy.

Erotyczne doznania

Wiadomo, że każdy w innych miejscach posiada strefy bardziej wrażliwe na dotyk. Każda para powinna sama odkryć co podnieca partnera i gdzie powinno się go lub ją dotykać. Zdecydowanie każde miejsce na naszym ciele jest idealne do tego aby wykonać masaż. Można masować głowę i włosy, szyję klatkę piersiową, brzuch, plecy, ręce nogi czy pośladki. Warto do masażu użyć całego swojego ciała. Ale to już na koniec jako zwieńczenie całego procesu masażu. Dzięki temu, będziemy w stanie połączyć się w znakomity sposób z partnerem i pokazać mu swoją bliskość. Warto ocierać się swoim ciałem o partnera, używając do tego każdej części swojego ciała. Może to być naprawdę erotyczne i podniecające doznanie, które obojgu partnerom zapadnie na długo w pamięć. Taka sytuacja sprawi, że partnerzy seksualni będą w odpowiedni sposób podnieceni i nakręceni na siebie, co jak najbardziej stanowiło będzie dla ich idealny wstęp do łóżkowych igraszek, które w takiej sytuacji zdecydowanie będą niezwykle udane.