Temat nieprzyjemnego zapachu penisa jest dla wielu osób wstydliwy. Niestety kilka miesięcy temu zauważyłam, że mojemu chłopakowi śmierdzi penis. Było to dla mnie wręcz odrzucające. Nie wiedziałam, czy jest to spowodowane brakiem higieny, czy też chorobą lub złym żywieniem. To delikatny temat i nie wiedziałam jak porozmawiać o tym ze swoim chłopakiem. W intrenecie przeczytała, że problem ten może mieć różne podłoże, a należą do nich:

Niewłaściwa higiena penisa

Najczęściej z tego powodu wydziela się nieprzyjemny zapach penisa. Wiele osób nie dba o higieny osobistą i nie widzi w tym absolutnie żadnego problemu. To temat wstydliwy i dla wielu osób upokarzający, dlatego też rozmowa na ten temat w wielu przypadkach kończy się nieprzyjemnie. Nic dziwnego w tym, że kobieta, czując nieprzyjemny zapach penisa, nie ma ochoty na stosunek płciowy. Może to grozić wieloma dolegliwościami, jak na przykład grzybica pochwy, zwłaszcza jeżeli stosunek odbywa się bez prezerwatywy. Nieprzyjemny zapach penisa może oznaczać również nieodpowiednią higienę. Nie musi od razu oznaczać całkowitego jej braku.

vigrafastZła dieta

Wielu mężczyzn prowadzi nieregularny tryb życia. Jedzenie fast foodów, alkohol i brak ćwiczenia sprawiają, że w ciele człowieka wytwarza się mnóstwo toksyn. Wtedy również wydziela się nieprzyjemny zapach potu. Każdy mężczyzna powinien dbać o swoje ciało i o formę. Zanim podejmiemy rozmowę z chłopakiem, warto zapytać o to, co regularnie je oraz o to, czy uprawia sport. Jeżeli stwierdzimy, że wyczuwamy nieprzyjemny zapach penisa, jednak z innych części ciała nie wydziela się nieprzyjemny zapach, wówczas warto zadbać o dobre żywienie swojego mężczyzny.

Do czego doprowadziło to, że mojemu chłopakowi śmierdzi penis?

Agata 29lat

„Nie miałam żadnej ochoty na seks. To sprawiło, że mój chłopak stał się dla mnie aseksualny, jednak nie miałam odwagi powiedzieć mu o swoich obserwacjach. Wiem, że gdybym sama usłyszała taki zarzut, czułabym się okropnie. Tak oszukiwałam siebie przez bardzo długi czas. Stosunki były dla mnie prawdziwą męczarnią. W grę nie wchodził też stosunek oralny. Czuje, że mój żołądek nie wytrzymałby takiego wstrząsu. Kiedy nieprzyjemny zapach penisa mojego chłopaka przyprawiał mnie o mdłości, stwierdziłam, że czas się rozstać. Bez słowa powiedziałam mojemu chłopakowi, że już go nie kocham i nie możemy być razem. Kiedy zapytał o powód, powiedziałam mu, że mam kogoś innego. W ten sposób poniżyłam siebie, chociaż to on był winny.

Higiena jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Nie rozumiałam, dlaczego to ja mam się malować i ładnie ubierać, a on nie potrafi przed randką wziąć nawet prysznica. Wcześniej przeanalizowałam jego dietę i zauważyłam, że składa się ona z samych przetworzonych dań odgrzewanych w kuchence. Nie jadł on żadnych owoców ani nie uprawiał sportu. Dziewczyny, nie oszukujcie się i nawet nie podejmujcie dyskusji. Skoro mężczyzna nie potrafi zadbać o siebie, to o Was zapewne też nie będzie umiał zadbać.”

Temat jest dosyć przykry i wstydliwy, ale bardzo potrzebny. Higiena to podstawa.