Wielkość penisa od wieków miała znaczenie zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Mężczyzna z pokaźnym przyrodzeniem uważany był za zdrowego, silnego i dominującego. Socjologowie zauważyli, że w wielu kulturach i krajach wielkość penisa uzależniona była na przykład od stopnia konkurencyjności wśród panów, czyli innymi słowy im więcej było mężczyzn w stosunku do kobiet w danym kręgu społecznym, tym większe penisy posiadali żyjący tam panowie. Gdy konkurencja nie była tak duża, penisy również nie musiały być w konkurencyjnych rozmiarach. Ciekawie ma się sprawa w krajach azjatyckich, których mężczyźni uchodzą za posiadaczy małych penisów. Można by zapytać jak to się ma do powyższej tezy. Odpowiedź jest prosta: w tradycji tych społeczności urodzenie córki wiązało się z problemami finansowymi ze względu na konieczność przekazania jej pokaźnego posagu w dniu ślubu córki, w związku z czym zrobiono wszystko, by dziewczynek było jak najmniej. Konkurencji zatem wśród mężczyzn nie ma, wręcz przeciwnie – ciężko jest im znaleźć żonę wśród azjatyckich kobiet.

Powiększenie penisa – czy to boli?

Istnieje kilka sposobów na powiększenie członka, lecz wiele spośród nich jest albo nieprzyjemnych, albo wręcz bolesnych. Wszelkiego rodzaju operacje, czy iniekcje nie działają dobrze na męską psychikę i wymagają okresu rekonwalescencji, co generuje dodatkowy stres. Stosowanie urządzeń do rozciągania penisa jest ryzykowne i nie daje pożądanych efektów. Tak zwany extender może być przyczyną bolesnych wzwodów, niebezpiecznych dla zdrowia uszkodzeń mechanicznych tkanek penisa, oraz mogą powodować zaburzenia ukrwienia. Pompki do powiększania rozmiarów penisa są głównie pomocne dla osób starszych i niepełnosprawnych, które na przykład po uszkodzeniu kręgosłupa nie mają czucia od pasa w dół i w efekcie nie mogą cieszyć się wzwodem. Zagrożeniem podczas użytkowania tego urządzenia jest fakt, że konieczne jest nałożenie na penisa specjalnej gumki zaraz po uzyskaniu wzwodu w celu zapobieżenia odpływowi krwi z penisa. Osoba starsza, która nie może być leczona farmakologicznie lub osoba niepełnosprawna cierpiąca na brak czucia może zwyczajnie zapomnieć zdjąć gumkę zaraz po odbyciu stosunku, co skutkować może nawet martwicą. Ćwiczenia na powiększenie penisa natomiast mogą skojarzyć się ze zwykłą masturbacją, która może zakończyć się niepotrzebnym i niekontrolowanym wytryskiem, co będzie „marnowaniem talentu”. Jest to poza tym szereg pracochłonnych czynności mających na celu poprawienie ukrwienia. Trzeba je powtarzać kilka razy dziennie, co może być kłopotliwe ze względu na czas, który trzeba na to poświęcić, by dało jakiekolwiek efekty. Plusem jest jedynie fakt, że jest to metoda darmowa.

penisizexl opiniePenisizeXL jest suplementem diety zyskującym coraz większą popularność wśród panów i skrytą wdzięczność u pań. Penisize XL jako produkt konkurencyjny dla takich suplementów jak XtraSize, czy Penilarge, wiedzie prym w popycie na imponujące rozmiary penisa. Sekret tkwi w składnikach, których próżno szukać w produktach XtraSize, czy Penilarge. Zawartość barszczu zwyczajnego oraz liści Damiana. Składniki te pieczołowicie pracują nad poprawą zdolności seksualnych przyjmujących ten produkt mężczyzn. Połączenie tych składników daje piorunujący efekt.

Oprócz wyżej wymienionych unikatowych składników, PenisizeXL zawiera jeszcze wyciąg z korzenia maca, żeń-szeń, muira puamę, tribulus terrestris. Wszystkie te elementy są tak ze sobą dopasowane, że poprzez regularne zwiększanie ciśnienia krwi stopniowo powiększają zarówno grubość, jak i długość penisa. Podczas tego procesu ciałka jamiste znajdujące się w penisie stopniowo zwiększają swoją objętość przez rozszerzenie się, co daje stały efekt większych rozmiarów podczas wzwodu.

24 godziny w ciągłej gotowości seksualnej

Porównując PenisizeXL z innymi suplementami diety mającymi za zadanie powiększyć rozmiary penisa i ogólną sprawność oraz chęć na współżycie, docieramy do punktu, w którym przyjmowanie po dwie tabletki każdego dnia będzie zapowiedzią wspaniałego dobrodziejstwa, jakim jest ciągła gotowość mężczyzny do miłosnych igraszek. Inne produkty działają jedynie krótko po przyjęciu tabletki, natomiast PenisizeXL działa przez 24 godziny na dobę. Pierwszą z dwóch dawek należy przyjąć około pół godziny przed śniadaniem, drugą zaś przed kolacją w razie braku współżycia tego dnia lub przed stosunkiem, gdy jest on spodziewany.

Bezpieczeństwo i radość z PenisizeXL

Na oficjalnej stronie producenta można znaleźć informacje na temat testów, które dowiodły brak negatywnych skutków ubocznych po zastosowaniu preparatu PenisizeXL. Opinie panów stosujących ten suplement diety również są pozytywne. Żaden z użytkowników stosujących ten produkt nie stwierdził żadnych kłopotów ze zdrowiem po zażyciu PenisizeXL. Panie również są zachwycone działaniem preparatu mogąc przeżywać rozkosz podczas długich godzin miłosnych igraszek. Bogactwo naturalnych składników gwarantuje, że panowie będą mogli w pełni cieszyć się swą „męskością” i erotycznymi uniesieniami.

penisizexl opinieMiłe niespodzianki promocyjne od PenisizeXL

Koszt zakupu suplementu diety Penisize XL jest niezwykle płynny i ruchomy ze względu na liczne promocje i rabaty. Jest to o tyle fajne, że każdy klient czuje się wyjątkowo dopieszczony przez producenta tego niezwykłego produktu. Nierzadko zdarza się tak, że podczas ciekawej i atrakcyjnej akcji promocyjnej, cena PenisizeXL ( www.penisizexl.pl  ) jest nawet o połowę niższa, co z kolei pozwala na zrobienie większych zapasów podczas trwania całej promocji. Chcąc być ciągle na bieżąco w kwestiach obniżek ceny produktu PenisizeXL wystarczy regularnie odwiedzać stronę producenta. Takie działanie znacznie zwiększa możliwość skorzystania z naprawdę fantastycznych promocji.

Zaletom PenisizeXL nie ma końca

Podsumowując fenomen produktu PenisizeXL należy podkreślić przede wszystkim fakt, że jest to produkt naturalny, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Zażywanie suplementu zgodnie z zaleceniami producenta zapewni komfort, niebywałą skuteczność działania i sprawi, że poczujecie spełnienie na polu erotyki. Składniki zawarte w produkcie wspaniale ze sobą rezonują optymalnie zaspokajając potrzeby organizmu w sferze seksualnej.

Najważniejszą jednak zaletą produktu PenisizeXL jest wpływ jego działania na samopoczucie mężczyzny, któremu poprawiły się zdolności seksualne i dzięki temu wróciły chęci do życia. Realna chęć na pościelowe igraszki jest integralną częścią prawidłowej relacji w kontaktach intymnych, bez ochoty na seks zwyczajnie go nie będzie, a z codzienności ulotnią się kolory i radość z życia. Z PenisizeXL dasz rozkosz, której wystarczy i dla ciebie.

W ofercie promocyjnej na stronie producenta www.penisizexl.pl  można kupić 2 opakowania w cenie 1 co stanowi dodatkowy atut tego produktu.