Gadżety dostępne dla klientów w sklepach typu sex shop sprawdzają się nie tylko w łóżku, ale również podczas dbania o własne zdrowie. Kobiety powinny bliżej przyjrzeć się tzw. kulkom gejszy, które mają niebagatelne znaczenie dla pań przygotowujących się do porodu lub tych, które mają problem z nietrzymaniem moczu. Czym one są i jak z nich korzystać?

Gadżety erotyczne dla każdej kobiety

Panie nie powinny wstydzić się swojej seksualności i poszukiwania nowych doznań intymnych. Powinny być dumne z tego, że są kobietami i chcą doznawać rozkoszy. Na szczęście wizerunek akcesoriów erotycznych w Polsce zaczyna się powoli zmieniać, wraz ze zmianą postrzegania seksu. Przestał on być tematem tabu, a młodzi chętnie o nim mówią. Dlatego panie stają się częstymi klientkami sklepów z zabawkami erotycznymi, z bielizną erotyczną czy w e-sklepach z akcesoriami tego typu. Wśród nich wyróżnia się kulki Gejszy. Np. eRozkosz.pl to sklep, w którym można kupić taki gadżet. Przyda się on każdej kobiecie, bez względu na wiek czy aktywność seksualną. Warto zwrócić uwagę na fakt, że korzystanie z kulek gejszy pozwala na efektywne ćwiczenie mięśni Kegla. Dlaczego są one tak istotne dla pań?

Ćwiczenia mięśni Kegla dla zdrowia kobiety

Mięśnie Kegla to mięśnie dna miednicy występujące u kobiety. Generalnie, nie są one zbyt często wykorzystywane, a niećwiczone, przestają pełnić swoje funkcje. W efekcie może pojawić się problem nietrzymania moczu. Musimy wiedzieć, że słabnące mięśnie dna miednicy nie są w stanie zapanować nad pęcherzem moczowym, przez co mocz zaczyna niekontrolowanie wyciekać, w najmniej odpowiednich sytuacjach. Ogranicza to aktywność fizyczną i towarzyską kobiety. Zamiast odczuwać wstyd, należy zacząć ćwiczenia mięśni Kegla. Można je wykonywać w każdej sytuacji, na co dzień, a nikt postronny może nie zdawać sobie z tego sprawy. Dzięki wyćwiczonym mięśniom kegla kobieta może odczuwać poza tym większą satysfakcję z pożycia intymnego.

Mięśnie Kegla pomagają ćwiczyć kulki gejszy. Pomagają one w wyrobieniu nawyku zacieśniania mięśni dna miednicy. W efekcie kobieta może zapobiec opuszczaniu się kobiecych narządów. Ćwiczenia te polecane są dla kobiet w ciąży, ponieważ ułatwiają poród i przyspieszają powrót do formy po porodzie.

Kulki gejszy można kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych, oferujących akcesoria erotyczne. Wkłada się je do pochwy jedna za drugą i w ten sposób wymusza pracę mięśni dna miednicy. Muszą one zacisnąć się i unieść kulkę w górę, żeby nie wypadła ona z pochwy.