Wyobraźmy sobie sytuację, w której wchodzimy do nowego, nieznanego nam dotychczas salonu kosmetycznego. Decydując się na określony zabieg mamy do czynienia z tzw. efektem pierwszego wrażenia. To co „rzuca” nam się w oczy na początku to mila obsługa i dobrze zaopatrzony salon, zapewniający nam bezpieczeństwo, ale także wysoki standard usług. Efekt? Szansa na nasz powrót jest dużo większa niż gdybyśmy tego nie doświadczyli.

Klient zadowolony, to klient wychodzący z poczuciem nie tylko niestraconego czasu, ale również komfortowo wydanych pieniędzy. Oznacza to iż jednym z czołowych i ważniejszych decyzji, jakie musimy podjąć podczas aranżacji wnętrza, to zapewnienie funkcjonalności i jego estetyki. Pod mianem estetyki głównie rozumiemy komfort i profesjonalność niezbędnych urządzeń.

Obecnie, czołowymi sklepami, dbającymi o zaopatrzenie gabinetów kosmetycznych, są wszelkie sklepy online. Sprowadzają one produkty z rynku zagranicznego, odpowiadając tym samym na największe, zgłaszane zapotrzebowania klientów. Wybór, wydawać się może być trudny, dlatego w ostatecznej decyzji warto uwzględnić rekomendacje, cenę i kompleksowość oferowanych towarów.

Fotele kosmetyczne i fotele SPA

Nie ma obiekcji, iż to fotel jest jednym z pierwszym i czołowych elementów wyposażenia salonu. Im lepiej dobrany, tym większy komfort i ocena odbioru wykupionego zabiegu. Pod nazwą fotele SPA wyróżnić możemy:

  • fotele elektryczne
  • fotele hydrauliczne
  • fotele fryzjerskie
  • fotele do zabiegów typu pedicure, wyposażone w specjalistyczne brodziki z masażerem
  • fotele podologiczne
  • standardowe fotele (do np. poczekalni)

Wszystkie one zapewniają wygodę dla klienta, ale również dla osoby wykonującej określone usługi.

Urządzenia typu HI-TECH

Urządzenia specjalistyczne i docelowo skierowane dla wąskiej grupy odbiorców. To ich obecność sugeruje zaawansowaną, wykorzystywaną w gabinetach technologię. Wykupienie tak profesjonalnego sprzętu daje szanse na rozbudowanie oferty salonu, a tym samym, na zwiększenie liczby potencjalnych klientów. Szczególnie warto zainteresować się poniższymi urządzeniami, dostępnymi na stronie www.cosmed24.pl :

  • urządzenie do kriopiloizy – zabiegu pozwalającego na mrożenie komórek tłuszczowych
  • ULIPO – narządzie do bezinwazyjnego odchudzania i modelowania sylwetki
  • MESO INJCTOR – narzędzie do wykonywania mezoterapii