Tym razem chcielibyśmy w całości opublikować artykuł jaki otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Michaliny Prońko która napisała do nas zachwycona nowością na rynku jakimi są żelki na zdrowe włosy. Po przeczytaniu jej recenzji nie mogliśmy postąpić inaczej niż podzielić się z wami tą ciekawą opinią. Już kiedyś poruszaliśmy ten temat ale nie mogliśmy się oprzeć tak barwnej opinii. A w nagrodę Michalina otrzyma od nas ufundowany przez redaktora naczelnego właśnie ten produkt, czyli misie na zdrowe włosy firmy Jelly Bear Hair.

Dlaczego warto stosować Jelly Bear Hair?

żelki na zdrowe włosyChyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że wszystkie kobiety marzą o pięknej i eleganckiej fryzurze. Odpowiednio gęste i lśniące włosy to jeden z naszych najważniejszych atrybutów. Niestety, od dłuższego czasu miałam mnóstwo kłopotów ze swoimi lokami. Po części była to moja wina, ponieważ nie zawsze odpowiednio o nie dbałam. Poza tym nie posiadałam też merytorycznej wiedzy, jak należy to robić. Za ten stan rzeczy odpowiadały także rozmaite czynniki zewnętrzne itd. To wszystko sprawiało, że moje włosy wyglądały z miesiąca na miesiąc coraz gorzej… W końcu powiedziałam temu wszystkiemu stop! Zaczęłam się jednak zastanawiać, co tak naprawdę mogę zrobić, aby moja fryzura wróciła do świetności. Czytając różne artykuły i oglądając rozmaite filmiki natrafiłam w końcu na Jelly Bear Hair, a opinie o nim były bardzo obiecujące. Całkiem dobrze znam angielski, dlatego zaczęłam zastanawiać się, o co w tym wszystkim chodzi – nazwa wydała mi się bowiem dość enigmatyczna. Okazało się jednak, że misie na zdrowe włosy rzeczywiście działają, a producenci nie kłamią (a nie ze wszystkimi produktami tak jest…). Poniżej dowiecie się zaś, dlaczego warto moim zdaniem stosować ten produkt.

Przyznaję, że na początku byłam nieco sceptycznie do tego wszystkiego nastawiona. Wszystko dlatego, że miałam za sobą już kilka prób związanych z innymi, rozmaitymi produktami. Niestety, nie spełniły one moich oczekiwań. Postanowiłam jednak spróbować i zdecydowałam się na żelki na zdrowe włosy. Na początku bardzo spodobało mi się to, że nie muszę już łykać dużych i często bardzo niesmacznych tabletek, które koniec końców i tak w niczym mi nie pomagały… Misie na zdrowe włosy mają postać pomarańczowych i bardzo smakowitych żelek. Dowiedziałem się, że aby uzyskać dobre efekty muszę stosować 2 porcje tego produktu dziennie. Postanowiłam, że będę trzymać się tych wskazówek.

Muszę przyznać, że pierwsze efekty przyszły bardzo szybko. Żelki na zdrowe włosy posiadają bowiem aż 500% rekomendowanej dawki biotyny, która ma bardzo duży wpływ na odpowiednią kondycję włosów. W recepturze Jelly Bear Hair znajduje się także 12 innych, odżywczych składników, które gwarantują, że fryzura jest lśniąca, a matowe włosy mogą być już tylko przykrym wspomnieniem. Musicie wiedzieć, że misie na zdrowe włosy posiadają nie tylko wspomnianą biotynę, ale także niacynę, tiaminę, witaminę B6, kwas pantetonowy, kwas foliowy, miedź, mangan, witaminę E, cynk, selen, miedź czy witaminę A. Każdy z tych produktów posiada minimum 100% dziennego zapotrzebowania! Przyznaję, że na początku nie do końca wierzyłam w żelki na zdrowe włosy, ale ta kopalnia witamin oraz efekty, które przyszły relatywnie szybko zmieniły moją opinię o 180 stopni. Istotne jest to, aby stosować – tak jak wcześniej napisałam – 2 żelki dziennie, nie więcej. W opakowaniu znajduje się aż 60 takich elementów, dlatego taka dawka starcza aż na miesiąc kuracji.

Ja właśnie zaczynam 2 opakowanie. Miesiąc w zupełności wystarczy, aby zauważyć różnicę – i to bardzo dużą. Moje włosy wcześniej były matowe i nie ukrywam, że trochę wstydziłam się takiego stanu rzeczy. Zdecydowałam się na misie na zdrowe włosy i chociaż na początku ta nazwa wydawała mi się nieco groteskowa, to finalnie muszę potwierdzić, że Jelly Bear Hair naprawdę działają. Jeśli zatem masz podobne problemy jak ja, to moim zdaniem warto spróbować żelki na zdrowe włosy. Nic tak naprawdę nie ryzykujesz, a możesz w końcu odzyskać radość z pięknej fryzury – tak jak było w moim przypadku. Moje doświadczenia dokładnie pokrywają się z opiniami jakie Jelly Bear Hair otrzymuje w internecie , uważam że w pełni na nie zasługuje i gorąco polecam ten fantastyczny produkt.