Warto czasem zatrzymać się i poświęcić trochę czasu swojemu zdrowiu i samopoczuciu. Być może czujesz się przytłoczony lub przytłoczona nawałem obowiązków i potrzebujesz wsparcia.

Odpowiednią pomoc i opiekę medyczną uzyskasz w Galerii Zdrowia Medica w Chorzowie. Placówka oferuje wielowymiarowe podejście do każdego pacjenta, gdyż można tam skonsultować się z wieloma specjalistami. Galeria Zdrowia Medica świadczy usługi aż w 26 dziedzinach medycyny, koncentrując się na pomocy kobietom. Oferuje szeroki wachlarz badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych.

Pacjentki w jednym miejscu mają możliwość poddania się kompleksowym badaniom diagnostycznym. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi w placówce istnieje możliwość wykonania takich badań, jak: USG piersi, biopsje, tomografie komputerowe i rezonanse magnetyczne. Przeprowadzenie szeregu badań pozwala na wykluczenie pewnych chorób lub też ich wykrycie we wczesnym stadium i postawienie trafnej diagnozy.

Po przeprowadzeniu badań lekarze specjaliści ocenią stan zdrowia pacjentki. Panie mają możliwość konsultacji z wieloma specjalistami, m.in. z ginekologiem, kardiologiem, dermatologiem. Szczegółową ofertę placówki można znaleźć na stronie internetowej gzmedica.pl. Znajduje się tam spis wszystkich poradni i każda z nich jest szczegółowo opisana. Wyszczególnione są nazwiska lekarzy specjalistów wraz z informacjami, kiedy udzielają konsultacji. Na stronie internetowej wpisano także informację o cenie każdej wizyty oraz wprowadzono możliwość umówienia wizyty przez internet. Szczegółowo wypisano również zakres konsultacji poszczególnych specjalistów.

Pacjenci mogą skorzystać również z takich poradni, jak: endokrynologiczna, gastroenterologiczna, hematologiczna, naczyniowa, nefrologiczna i onkologiczna. Można więc skonsultować się z lekarzami mniej popularnych specjalności. W placówce funkcjonują także poradnie psychologiczna, psychoterapeutyczna i zdrowia psychicznego.

Konsultacja z psychologiem lub psychiatrą może okazać się pomocna, jeśli czujesz się przytłoczony trudnościami w swoim życiu i uważasz, że nikt z twojego otoczenia nie okazuje ci zrozumienia. Troszcząc się o swoje zdrowie, nie można zapominać również o problemach natury psychicznej. Takie problemy, jak np. obniżony nastrój, poczucie smutku, rozdrażnienie i niepokój, mają także wpływ na zdrowie człowieka.

Na stronie internetowej gzmedica.pl istnieje możliwość zapisania się na konsultacje do psychologa lub psychiatry, lub też na sesję terapeutyczną. Wsparcie psychologiczne jest szczególnie ważne, gdy masz trudności z radzeniem sobie z emocjami lub gdy znajdujesz się w sytuacji kryzysowej, np. po rozwodzie lub w okresie żałoby. Z pomocy psychologa korzysta coraz więcej osób, gdyż czują, że nie radzą sobie z wieloma wyzwaniami współczesnego świata. Już jedna wizyta u specjalisty, polegająca na szczerej rozmowie, może dużo wnieść w życie osoby, która czuje się zagubiona lub przytłoczona problemami. Ze swoimi problemami nie musisz zostawać sam.